Головна Новини та публікаціїВідеоНапрямки роботиПро насКонтакти ОПОРА - центральний сайт
ОПОРА у Facebook ОПОРА у Twitter ОПОРА у Google+ vkontakte ОПОРА у Picasa
Головна » Новини та публікації » Володимир Гройсман та Сергій Моргунов агітували у Вінницькому педуніверситеті

Володимир Гройсман та Сергій Моргунов агітували у Вінницькому педуніверситеті

13 жовтня у Вінниці відбулася зустріч голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана та кандидата на посаду міського голови Вінниці від осередку партії «Вінницька європейська стратегія» Сергія Моргунова (чинний в. о. міського голови) з колективом Вінницького державного педагогічного університету.

Зустріч відбувалася в актовій залі педуніверситету, при вході роздавали агітаційну продукцію з символікою партії «Вінницька європейська стратегія», партійна символіка також була розташована на сцені – на банері, та на двох трибунах, з яких промовляли В. Гройсман та С. Моргунов.

Слід зазначити, що представники ОПОРИ не одразу змогли потрапити до приміщення, де відбувалася зустріч, оскільки безпека заходу забезпечувалась управлінням державної охорони з посиленим рівнем безпеки. Проте через деякий час після початку зустрічі представникам ОПОРИ повідомили, що вони можуть зайти та бути присутніми на заході.

У ході зустрічі Володимир Гройсман відповідав на питання студентів та працівників вузу (стосувались вони соціальної сфери, освіти, життя університету, перспектив працевлаштування тощо). Скористався можливістю поставити питання і конкурент Сергія Моргунова у змаганні за крісло мера – кандидат на посаду міського голови Вінниці від осередку Радикальної партії Олега Ляшка Борис Максимчук, який, щоправда, представився лише як викладач університету.

Також під час зустрічі Володимир Гройсман говорив про здобутки Вінниці та про хід реформ в Україні; аргументував, чому на виборах слід підтримати саме кандидатів від партії «Вінницька європейська стратегія» до міськради та від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» до обласної ради тощо. Також відповідав на питання і розповідав про плани розвитку міста в. о. міського голови та кандидат на посаду мера Сергій Моргунов.

Ректор Вінницького державного педагогічного університету Наталія Лазаренко розповіла представнику ОПОРИ, що цю зустріч ініціювала група студентів і викладачів вузу, «які знали, що такі зустрічі відбуваються в місті, і побажали, щоб ця зустріч також відбулася в нашому університеті».

Також ректор повідомила, що захід розпочався о 14-й годині, коли вже закінчились заняття, а присутніми на ньому були студенти, викладачі та працівники інших підрозділів університету (бухгалтерії, відділу кадрів…), які висловили таке бажання.

Як повідомили ОПОРІ представники міського осередку партії «Вінницька європейська стратегія», Сергій Моргунов з 28 вересня перебуває у відпустці без збереження заробітної плати.

Все ж у тому, що  голова Верховної Ради і кандидат С. Моргунов одночасно виступали на заході, ОПОРА вбачає порушення виборчого законодавства, а саме  ознаки адміністративного ресурсу.

vinnitsa agitasiya groisman peduniversytet1

vinnitsa agitasiya groisman peduniversytet

Галина Сегеда,
прес-секретар Громадянської Мережі ОПОРА у Вінницькій області
097 705 23 66, halyna.seheda@gmail.com 
 
За коментарями звертайтесь:
Наталія Величко,
координатор виборчих програм Громадянської Мережі ОПОРА у Вінницькій області
063 628 67 85,  v.nataliia@gmail.com
(#вибори15; #elect_ua; #opora; #опора)
Довідково:
Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування.

© Громадянська мережа "Опора"
представництво в Вінницькій області
2006-2014
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на opora.vn.ua