Головна Новини та публікаціїВідеоНапрямки роботиПро насКонтакти ОПОРА - центральний сайт
ОПОРА у Facebook ОПОРА у Twitter ОПОРА у Google+ vkontakte ОПОРА у Picasa
Головна » Новини та публікації » Вінниччина: Замість недійсних атестатів вже привезли «нормальні»

Вінниччина: Замість недійсних атестатів вже привезли «нормальні»

На Вінниччині випускникам Липовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 видали недійсні атестати - на них не було підпису директора. Батьки одразу заходилися з’ясовувати ситуацію в кабінетах освітянських чиновників, аби 51 випускник не втратив шансів цього року студентами. Атестати без директорського підпису забрали у випускників і відправили до Міністерства освіти.

«Ми ще не встигли подати диплом, хоча хотіли подавати до кількох навчальних закладів. Про те, що атестати недійсні, нам повідомили батьки інших випускників. Ми були дуже засмучені, навіть не знаємо, як так сталося, бо директор нашої школи дуже відповідальна людина», - розповідає Поліна Котилевич, бабуся випускниці Тетяни.

Директор Липовецької ЗОШ №2 Дмитро Черепашук коментарів наразі не дає, проте представнику Громадянської мережі ОПОРА стало відомо, що ситуацію вже вдалось виправити.

«Помилку зробила фірма, яка виготовляла ці пластикові карточки за договором з Міносвіти. Існує практика, що додатки до дипломів (де вказують предмети і оцінки) виписуються чи видруковуються на місцях, а пластикові карточки атестатів присилаються готові. Вони разів три дають листи-замовлення, і ми вказуємо всі дані дитини, надсилаємо підпис в електронному вигляді, все звіряється, щоб не було помилок. І от у них там чи то збій друкарської машини відбувся, чи що. Тепер уже кажуть, що це не тільки в Липівці такий випадок, а й ще в кількох місцях. Сьогодні в Липівці присутня заступник голови  Вінницької облдержадміністрації Любов Спірідонова, і вже привезли нові атестати, з  підписами. Тепер нові додатки виписують, щоб у них номери збігалися. Сподіваємося, що все буде нормально, і діти встигнуть подати документи…», - повідомляє джерело, наближене до директора школи.

За коментарями звертайтесь:
Наталія Величко
координатор виборчих програм Громадянської Мережі ОПОРА
у Вінницькійобласті
063 628 67 85
Галина Сегеда
прес-секретар
097 705 23 66

Довідково:

Громадське спостереження ОПОРИ – це тип активної діяльності мережі, спрямований на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням через тотальний громадський контроль. Професійний моніторинг всіх етапів виборів здійснює опосередкований вплив на якість кампанії. Шляхом збору та поширення інформації серед цільової аудиторії, формується громадська думка всередині країни та за її межами. В стратегічній перспективі громадське спостереження фокусується на покращення системи виборів та окремих процедур. У 2012 році під час виборів народних депутатів України до ВРУ мережа ОПОРА реалізує масштабну кампанію довготермінового та короткотермінового спостереження, організує статистичний підрахунок голосів щодо результатів голосування за пропорційною складовою виборчої системи на основі репрезентативної вибірки, забезпечить 100% покриття дільниць своїми спостерігачами в окремих одномандатних мажоритарних виборчих округах. У рамках довготермінового спостереження в кожному з 225 округів працюватимуть спостерігачі ОПОРИ, а в день виборів до них приєднається ще 3 500 активістів. Організація використовуватиме новітні засоби поширення інформації щодо результатів спостереження, серед яких інфографіка та інтерактивні карти.


© Громадянська мережа "Опора"
представництво в Вінницькій області
2006-2014
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на opora.vn.ua