Головна Новини та публікаціїВідеоНапрямки роботиПро насКонтакти ОПОРА - центральний сайт
ОПОРА у Facebook ОПОРА у Twitter ОПОРА у Google+ vkontakte ОПОРА у Picasa
Головна » Новини та публікації » Вінниччина: Потенційні кандидати дарують музичні центри та салюти

Вінниччина: Потенційні кандидати дарують музичні центри та салюти

На Вінниччині потенційні кандидати у депутати подарували виборцям радіоприймачі, 10 музичних центрів і влаштували феєрверк.

28 червня з нагоди Дня Конституції та Дня Молоді в залі Калинівського районного будинку культури відбувся заключний гала-концерт районного дитячо-юнацького пісенного фестивалю «Зорепад».

Разом із керівництвом району в нагородженні переможців та дипломантів взяв участь помічник народного депутата України Василя Чернія («Блок Литвина») Володимир Кирилов, який дарував радіоприймачі, та керівник агропромислового науково-виробничого підприємства «Візит» Петро Юрчишин (подарував 10 музичних центрів).

Екс-заступника голови Вінницької облдержадміністрації Василя Чернія називають потенційним кандидатом у депутати по округу №13, центром якого є Калинівка. Також потенційними кандидатами тут називають народного депутата Юрія Гайдаєва з фракції КПУ (влаштовує в окрузі безкоштовні медогляди для селян та дарує медичне обладнання амбулаторіям), лідера Європейської партії Миколу Катеринчука (в Калинівському та сусідніх районах працюють його безкоштовні юридичні приймальні) та екс-голову Вінницької облдержадміністрації Олександра Домбровського.

Напередодні, 24 червня, у Томашполі відбулося святкування Дня молоді за підтримки першого заступника голови Вінницької обласної державної адміністрації Івана Мовчана («Партія регіонів», потенційний кандидат у депутати по округу №15). Він, зокрема, «подарував» жителям району небачених масштабів феєрверк. 

За коментарями звертайтесь:
Наталія Величко
координатор виборчих програм Громадянської Мережі ОПОРА
у Вінницькійобласті
063 628 67 85
Галина Сегеда
прес-секретар
097 705 23 66
 
Довідково: 
Громадське спостереження ОПОРИ – це тип активної діяльності мережі, спрямований на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням через тотальний громадський контроль. Професійний моніторинг всіх етапів виборів здійснює опосередкований вплив на якість кампанії. Шляхом збору та поширення інформації серед цільової аудиторії, формується громадська думка всередині країни та за її межами. В стратегічній перспективі громадське спостереження фокусується на покращення системи виборів та окремих процедур. У 2012 році під час виборів народних депутатів України до ВРУ мережа ОПОРА реалізує масштабну кампанію довготермінового та короткотермінового спостереження, організує статистичний підрахунок голосів щодо результатів голосування за пропорційною складовою виборчої системи на основі репрезентативної вибірки, забезпечить 100% покриття дільниць своїми спостерігачами в окремих одномандатних мажоритарних виборчих округах. У рамках довготермінового спостереження в кожному з 225 округів працюватимуть спостерігачі ОПОРИ, а в день виборів до них приєднається ще 3 500 активістів. Організація використовуватиме новітні засоби поширення інформації щодо результатів спостереження, серед яких інфографіка та інтерактивні карти.

© Громадянська мережа "Опора"
представництво в Вінницькій області
2006-2014
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на opora.vn.ua