Головна Новини та публікаціїВідеоНапрямки роботиПро насКонтакти ОПОРА - центральний сайт
ОПОРА у Facebook ОПОРА у Twitter ОПОРА у Google+ vkontakte ОПОРА у Picasa
Головна » Новини та публікації » Вінниччина: Гречка - пенсіонерам, Wi-Fi - для молоді

Вінниччина: Гречка - пенсіонерам, Wi-Fi - для молоді

Деякі потенційні кандидати намагаються сподобатись виборцям старшого покоління за допомогою гречки, чаю і безкоштовних медоглядів, а от для приваблення молодшого покоління обирають у якості подарунка здебільшого влаштування дискотек та «дарування Інтернету».

Так, громадська організація «Земляки», близька до депутата Вінницької облради Григорія Заболотного, та його конкурент, теж депутат облради і директор ПАТ «Зернопродукт МХП» Микола Кучер організували на День молоді в м. Ладижин дві «конкуруючих» дискотеки, а Фонд Демчака зі сприяння економічному розвитку регіону (очолює Руслан Демчак, власник корпорації UBG) влаштував на площі в місті Липовець безкоштовний доступ до Wi-Fi.

Як повідомив представник Громадянської мережі ОПОРА, тепер на площі райцентру, відремонтованій за сприяння того ж Фонду Демчака, почала діяти точка Wi-Fi, якою, іноді, користуються молоді люди, заходячи в мережу через мобільні телефони або ноутбуки. 

За коментарями звертайтесь:
Наталія Величко
координатор виборчих програм Громадянської Мережі ОПОРА
у Вінницькій області
063 628 67 85
Галина Сегеда
прес-секретар
097 705 23 66

Довідково:

Громадське спостереження ОПОРИ – це тип активної діяльності мережі, спрямований на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням через тотальний громадський контроль. Професійний моніторинг всіх етапів виборів здійснює опосередкований вплив на якість кампанії. Шляхом збору та поширення інформації серед цільової аудиторії, формується громадська думка всередині країни та за її межами. В стратегічній перспективі громадське спостереження фокусується на покращення системи виборів та окремих процедур. У 2012 році під час виборів народних депутатів України до ВРУ мережа ОПОРА реалізує масштабну кампанію довготермінового та короткотермінового спостереження, організує статистичний підрахунок голосів щодо результатів голосування за пропорційною складовою виборчої системи на основі репрезентативної вибірки, забезпечить 100% покриття дільниць своїми спостерігачами в окремих одномандатних мажоритарних виборчих округах. У рамках довготермінового спостереження в кожному з 225 округів працюватимуть спостерігачі ОПОРИ, а в день виборів до них приєднається ще 3 500 активістів. Організація використовуватиме новітні засоби поширення інформації щодо результатів спостереження, серед яких інфографіка та інтерактивні карти.


© Громадянська мережа "Опора"
представництво в Вінницькій області
2006-2014
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на opora.vn.ua