Головна Новини та публікаціїВідеоНапрямки роботиПро насКонтакти ОПОРА - центральний сайт
ОПОРА у Facebook ОПОРА у Twitter ОПОРА у Google+ vkontakte ОПОРА у Picasa
Головна » Новини та публікації » В Оратівській ОТГ на Вінниччині призначено повторне голосування

В Оратівській ОТГ на Вінниччині призначено повторне голосування

18 грудня в Оратівській територіальній об’єднаній громаді відбулися вибори селищного голови та депутатів до селищної ради.

За результатами виборів двоє з кандидатів у депутати по 8 виборчому округу набрали однакову кількість голосів.  Так, зокрема, Жанна Куліда (самовисування) та Сергій Салій (Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина») набрали по 44 голоси.

Відповідно до постанови Оратівської територіальної виборчої комісії від 20 грудня, 8 січня у виборчому окрузі номер 8 призначене повторне голосування.

Відповідно до ч. 1 ст. 87 Закону України «Про місцеві вибори» територіальна комісія приймає рішення про проведення у виборчому окрузі повторного голосування, якщо: у виборчому окрузі в день голосування найбільшу і водночас однакову кількість голосів набрали два або більше кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови, старости.

Факт однакового результату голосів виборців Оратівська територіальна виборча комісія офіційно встановила 19 грудня постановою виборчої комісії про встановлення результатів виборів в одномандатному виборчому окрузі.

Постанову про призначення повторного голосування в межах виборчого округу №8 комісія прийняла 20 грудня. Повторне голосування призначено на 8 грудня в межах виборчого округу №8 (селище Оратів), де знаходить лише одна ДВК.

За коментарями звертайтеся:
Наталія Величко,
координатор громадського спостереження ОПОРИ за виборами у Вінницькій області
тел. +38063 628 67 85

Веб-сайт Фейсбук | Твіттер

(#вибори16; #elect_ua; #opora; #опора)

Довідково:

Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за першими виборами в об’єднаних територіальних громадах, які відбудуться 11 та 18 грудня 2016 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль.


© Громадянська мережа "Опора"
представництво в Вінницькій області
2006-2014
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на opora.vn.ua