Головна Новини та публікаціїВідеоНапрямки роботиПро насКонтакти ОПОРА - центральний сайт
ОПОРА у Facebook ОПОРА у Twitter ОПОРА у Google+ vkontakte ОПОРА у Picasa
Головна » Новини та публікації » У Вінниці Святослав Вакарчук представив партію «Голос» та дав безкоштовний концерт

У Вінниці Святослав Вакарчук представив партію «Голос» та дав безкоштовний концерт

9 червня на Вінниччині відбулося представлення команди політичної партії «Голос». У районах активісти розповідали про партію, а Святослав Вакарчук дав безкоштовний концерт в обласному центрі.

Так, у Вінниці на площі Василя Стуса лідер партії Святослав Вакарчук дав прес-брифінг, під час якого розповів про головні принципи партії та перші законопроекти, які пропонуватиме «Голос».

Святослав Вакарчук представив кількох учасників своєї команди, зокрема екс-голову правління антикорупційної організації Transparency International Ukraine Ярослава Юрчишина та вінничанку Олександру Устінову. Після цього відбувся безкоштовний концерт гурту «Океан Ельзи».

Зазначимо, що на сцені була символіка політичної партії «Голос».

За день до цього під час з’їзду політичної партії «Голос» Святослав Вакарчук зазначив, що концерт не можна вважати підкупом виборців, оскільки там не буде проводитись агітація.

Проте в повідомленні на сайті політсили йдеться, що у Турі змін агітуватимуть за партію «Голос»: «Наша Команда Змін вирушить в тур вже у червні та відвідає понад 300 міст і містечок України. У Турі Змін ми будемо закликати молодь до громадянської активності та агітувати за партію «Голос»», - пишеться у повідомленні.

Політичну партію активісти презентували у містах Липовець, Погребище, Ямпіль, Гайсин, Калинівка Вінницької області.

«Політична партія «Голос» наразі ще не зареєстрована як суб’єкт виборчого процесу, тому ми вважаємо, що тут відсутнє порушення виборчого законодавства. Також закликаємо потенційних кандидатів та представників політичних сил дотримуватись принципу рівності під час виборчого процесу, який наразі розпочато», – коментує координаторка громадського спостереження ОПОРИ за виборам у Вінницькій області Наталія Величко.

За коментарями звертайтеся:

Наталія Величко, координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Вінницькій області

тел.: +380636286785

e-mail:v.nataliia@gmail.com

Галина Сегеда, комунікаційниця Громадянської мережі ОПОРА у Вінницькій області

тел.: +38 097 705 23 66

e-mail: halyna.seheda@gmail.com

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами до Верховної Ради. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 253 спостерігачі по всій країні. А в день голосування 21 липня 2019 року до них долучатьсящепонад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallelvotetabulation) з метою отримання результатів виборів, що будутьнабагато швидші за офіційні та точніші за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.

Веб-сайт|Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)


© Громадянська мережа "Опора"
представництво в Вінницькій області
2006-2014
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на opora.vn.ua