Головна Новини та публікаціїВідеоНапрямки роботиПро насКонтакти ОПОРА - центральний сайт
ОПОРА у Facebook ОПОРА у Twitter ОПОРА у Google+ vkontakte ОПОРА у Picasa
Головна » Новини та публікації » У Вінниці на зустріч з Порошенком прийшли також прихильники Шарія

У Вінниці на зустріч з Порошенком прийшли також прихильники Шарія

3 липня у Вінниці відбулося представлення команди політичної партії «Європейська Солідарність» – списочників та мажоритарників від Вінниччини. На зустріч з лідером цієї політсили Петром Порошенком прийшли, зокрема, й прихильники Анатолія Шарія.

Зустріч із представниками партії «Європейська Солідарність» відбулася на Європейській площі Вінниці. Перед тим, як на сцену вийшли представники партії, публіку розважали репер ХАС та гурт «От Вінта». Трохи далі на цій же площі зібралися громадяни, переважно молоді люди, з червоними та чорними повітряними кульками.

Під час виступу лідера партії Петра Порошенка люди з повітряними кульками періодично викрикували  «Ганьба!»  та «Прощавай!». Один із них сказав спостерігачу ОПОРИ, що вони є прихильниками потенційного кандидата у народні депутати України Анатолія Шарія.


Зазначимо, що ввечері цього ж дня стало відомо що Центральна виборча комісія одноголосно скасувала реєстрацію кандидата у народні депутати Анатолія Шарія, висунутого від політсили «Партії Шарія».

За коментарями звертайтеся:

Наталія Величко, координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Вінницькій області

тел.: +380636286785

e-mail: v.nataliia@gmail.com

Галина Сегеда, комунікаційниця Громадянської мережі ОПОРА у Вінницькій області

тел.: +38 097 705 23 66

e-mail: halyna.seheda@gmail.com

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами до Верховної Ради. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 253 спостерігачі по всій країні. А в день голосування 21 липня 2019 року до них долучаться ще понад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів, що будуть набагато швидші за офіційні та точніші за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.

 Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)


© Громадянська мережа "Опора"
представництво в Вінницькій області
2006-2014
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на opora.vn.ua