Головна Новини та публікаціїВідеоНапрямки роботиПро насКонтакти ОПОРА - центральний сайт
ОПОРА у Facebook ОПОРА у Twitter ОПОРА у Google+ vkontakte ОПОРА у Picasa
Головна » Новини та публікації » Спостерігача ОПОРИ на Вінниччині звинуватили у пошкодженні білборда

Спостерігача ОПОРИ на Вінниччині звинуватили у пошкодженні білборда

Довготермінового спостерігача Громадянської мережі ОПОРА по виборчому округу №16 Петра Полятичка звинуватили у тому, що він пошкодив біл-борд кандидата у народні депутати по виборчому округу №16 Оксани Калетник (самовисування).

За словами Петра Полятичка, сьогодні о 7:55 ранку до нього приїхав дільничний. «Мене вдома не було, була дружина. Дільничний залишив свій номер телефону і сказав, щоб я йому передзвонив. Я подзвонив, виявилось, що він хотів зустрітися, чого не сказав. Сьогодні об 11 годині. Дільничний брав у мене пояснення, де я був 9 вересня 2012, бо саме в цей день було пошкоджено біл-борд Оксани Калетник по вулиці Автотранспортній у місті Ямпіль, облито фарбою. Заяву написав місцевий журналіст Василь Кізка, де він вказав, що «невідомі пошкодили біл-борд». Потім йшов чоловік на прізвище Черниш, який сказав, що це зробив я. Назвав моє ім’я і прізвище. На підставі цього мене викликали і взяли пояснення. Я написав, що саме того дня я був у Вінниці, в мене є квитки».


Галина Сегеда
прес-секретар Громадянської Мережі ОПОРА
у Вінницькій області
097 705 23 66

За коментарями звертайтесь:
Наталія Величко
координатор виборчих програм Громадянської Мережі ОПОРА
у Вінницькій області
063 628 67 85

Довідково:
Громадське спостереження ОПОРИ – це тип активної діяльності мережі, спрямований на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням через тотальний громадський контроль. Професійний моніторинг всіх етапів виборів здійснює опосередкований вплив на якість кампанії. Шляхом збору та поширення інформації серед цільової аудиторії, формується громадська думка всередині країни та за її межами. В стратегічній перспективі громадське спостереження фокусується на покращення системи виборів та окремих процедур. У 2012 році під час виборів народних депутатів України до ВРУ мережа ОПОРА реалізує масштабну кампанію довготермінового та короткотермінового спостереження, організує статистичний підрахунок голосів щодо результатів голосування за пропорційною складовою виборчої системи на основі репрезентативної вибірки, забезпечить 100% покриття дільниць своїми спостерігачами в окремих одномандатних мажоритарних виборчих округах. У рамках довготермінового спостереження в кожному з 225 округів працюватимуть спостерігачі ОПОРИ, а в день виборів до них приєднається ще 3 500 активістів. Організація використовуватиме новітні засоби поширення інформації щодо результатів спостереження, серед яких інфографіка та інтерактивні карти.


© Громадянська мережа "Опора"
представництво в Вінницькій області
2006-2014
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на opora.vn.ua