Головна Новини та публікаціїВідеоНапрямки роботиПро насКонтакти ОПОРА - центральний сайт
ОПОРА у Facebook ОПОРА у Twitter ОПОРА у Google+ vkontakte ОПОРА у Picasa
Головна » Новини та публікації » Обласний форум Партії регіонів пройшов у Вінниці

Обласний форум Партії регіонів пройшов у Вінниці

У Вінниці в Концертному залі «Райдуга» відбувся обласний форум Партії регіонів. У заході взяли участь близько двох тисяч членів Партії регіонів – керівництво обласної партійної організації, депутати місцевих рад, керівники первинних осередків, активісти з усіх районів та міст Вінницької області.

На форумі була радник Президента України, керівник Головного управління з гуманітарних і суспільно-політичних питань Адміністрації Президента України Ганна Герман, яка за словами спостерігача Громадянської мережі ОПОРА наголосила, що «вибори будуть чесними», а «опозиція вкотре підбурює до революції, бо вони не знають іншого шляху».

Також на заході був народний депутат України, заступник голови парламентської фракції ПР Володимир Зубанов.

Форум закінчився концертною програмою, під час якої співав Олександр Онофрійчук, виступали Вінницькі хореографічні колективи «Радість», «Грація», «Барвінок».

Галина Сегеда

прес-секретар Громадянської Мережі ОПОРА

у Вінницькій області

097 705 23 66

За коментарями звертайтесь:

Наталія Величко

координатор виборчих програм Громадянської Мережі ОПОРА

у Вінницькій області

063 628 67 85

Довідково:

Громадське спостереження ОПОРИ – це тип активної діяльності мережі, спрямований на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням через тотальний громадський контроль. Професійний моніторинг всіх етапів виборів здійснює опосередкований вплив на якість кампанії. Шляхом збору та поширення інформації серед цільової аудиторії, формується громадська думка всередині країни та за її межами. В стратегічній перспективі громадське спостереження фокусується на покращення системи виборів та окремих процедур. У 2012 році під час виборів народних депутатів України до ВРУ мережа ОПОРА реалізує масштабну кампанію довготермінового та короткотермінового спостереження, організує статистичний підрахунок голосів щодо результатів голосування за пропорційною складовою виборчої системи на основі репрезентативної вибірки, забезпечить 100% покриття дільниць своїми спостерігачами в окремих одномандатних мажоритарних виборчих округах. У рамках довготермінового спостереження в кожному з 225 округів працюватимуть спостерігачі ОПОРИ, а в день виборів до них приєднається ще 3 500 активістів. Організація використовуватиме новітні засоби поширення інформації щодо результатів спостереження, серед яких інфографіка та інтерактивні карти.


© Громадянська мережа "Опора"
представництво в Вінницькій області
2006-2014
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на opora.vn.ua