Головна Новини та публікаціїВідеоНапрямки роботиПро насКонтакти ОПОРА - центральний сайт
ОПОРА у Facebook ОПОРА у Twitter ОПОРА у Google+ vkontakte ОПОРА у Picasa
Головна » Новини та публікації

Новини та публікації

Вінниччина: Громадська організація «Земляки» заявляє про тиск з боку міської влади Ладижина

Вінниччина: Громадська організація «Земляки» заявляє про тиск з боку міської влади Ладижина

2012-06-28
Відмова депутату облради в наданні приміщення для зустрічі з виборцями, перешкоджання громадській організації влаштувати мирне святкове зібрання, затримання правоохоронцями активістки, яка здійснювала збір підписів - про ці та інші факти представникам ЗМІ розповіли голова правління Обласної громадської організації «Земляки» Петро Бойко, його заступник Іван Добров, юрист Віталій Мазай та помічник депутата Вінницької обласної ради Григорія Заболотного (фракція партії «Єдність», потенційний кандидат в депутати по округу №17) Анна Візнюк. Позицію міської влади Ладижина під час прес-конференції у Вінниці озвучив заступник міського голови Олександр Ткачук.
На Вінниччині міліція перешкоджала клеїти біл-борди

На Вінниччині міліція перешкоджала клеїти біл-борди

2012-06-19
Про незаконні дії щодо активістів громадської організації «15 громада» заявив її почесний голова Василь Вовк. 13 червня в Томашполі представники міліції затримали на 2,5 години двох членів громадської організації «15 громада» під час наклеювання біл-борду – нібито за незаконну передвиборчу агітацію.
У Вінниці презентовано кампанію спостереження за виборами

У Вінниці презентовано кампанію спостереження за виборами

2012-06-14
Громадськість Вінницької області, як і України загалом, має на меті взяти активну участь у контролі за дотриманням прозорості виборчого процесу та запрошує політичні сили бути максимально відкритими й політично коректними в ході кампанії. Одним із заходів у рамках такої громадянської активності стала прес-конференція за участі лідерів Громадянська мережа ОПОРА, представників ЗМІ, громадських організацій, політичних партій та потенційних кандидатів у народні депутати.
Сьогодні останній день агітації на виборах Президента України

Сьогодні останній день агітації на виборах Президента України

2010-02-05
Згідно з ухваленим Центральною виборчою комісією Календарним планом основних організаційних заходів з підготовки та проведення голосування з виборів Президента України 7 лютого 2010 року, агітація кандидатів у президенти почалася з 26 січня і триває до 5 лютого, до 24.00.
Звіт за результатами спостереження за виборами 2010

Звіт за результатами спостереження за виборами 2010

2010-02-05
З початку президентських перегонів 74 довготермінові спостерігачі від ОПОРИ проводять моніторинг у 225 виборчих округах України. Цей звіт є четвертим та підсумковим за період між двома турами. В день голосування ОПОРА організує швидкий статистичний підрахунок голосів та оприлюднить його результати на наступний ранок. Безпосередньо на дільницях працюватиме 1003 представники ОПОРИ, роботу яких підтримуватимуть мобільні групи.
Вінниччина напередодні виборів

Вінниччина напередодні виборів

2010-01-15
12 січня об 11:00 в прес-центрі Управління внутрішньої політики Вінницької облдержадміністрації відбулась прес-конференція "Вінниччина напередодні виборів". Представники Громадянської мережі "ОПОРА" представили звіт за результатами кампанії довготермінового спостереження за президентськими виборами - 2010 на Вінниччині.
Дім Ремесла

Дім Ремесла

2010-01-12
Проект Дім Ремесла розпочато 15 жовтня 2009 року в Северинівці. Його метою є збереження пам'яті про народну культуру, ознайомлення з історією народного ремесла. Учасниками проекту є учні Северинівської школи, а також жителі села. Завдяки такому об'єднанню, учасники матимуть можливість обмінюватись досвідом,культивувати національний спадок. Заняття складаються з блоку майстерень, присвячених визначеним традиційним професіям. Кожна зустріч є триденним заняттям, складається з теоретичної частини і практичної .
ГМ ОПОРА: Моніторина вступної кампанії до ВУЗів

ГМ ОПОРА: Моніторина вступної кампанії до ВУЗів

2009-11-19
Другий рік поспіль Громадянська мережа ОПОРА проводить моніторинг вступної кампанії до вищих навчальних закладів, взявши на себе зобов’язання прослідкувати за прозорістю та дотриманням усіх вимог чесного вступу до ВНЗ.
Україна за 90 днів до виборів

Україна за 90 днів до виборів

2009-11-09
Україна за 90 днів до вибів Громадянська мережа ОПОРА розпочинає загальнонаціональну кампанію довготермінового громадського спостереження за виборами Президента України 2010. Протягом 90 днів виборчих перегонів на всій території України працюватиме 82 довготермінових спостерігача, що аналізуватимуть рівень організаційної підготовки до дня виборів, дотриманням законодавчих норм кандидатами та учасниками виборчого процесу, агітаційну складову кампанії.

© Громадянська мережа "Опора"
представництво в Вінницькій області
2006-2014
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на opora.vn.ua