Головна Новини та публікаціїВідеоНапрямки роботиПро насКонтакти ОПОРА - центральний сайт
ОПОРА у Facebook ОПОРА у Twitter ОПОРА у Google+ vkontakte ОПОРА у Picasa
Головна » Новини та публікації » На Вінниччині потенційні кандидати-мажоритарники засновують власні газети

На Вінниччині потенційні кандидати-мажоритарники засновують власні газети

Про себе та діяльність своїх благодійних фондів потенційні кандидати в депутати почали масово інформувати населення не лише через вже існуючі комунальні та приватні ЗМІ, а й за допомогою власних газет, створених переважно «під вибори».vinnytsya_232

Так, потенційний кандидат по округу №14 з центром у Жмеринці Віктор Жеребнюк започаткував «неперіодичне видання» - газету «Земляки». Цікаво, що його конкурент Григорій Заболотний (потенційний кандидат по округу №17) очолює Громадську організацію «Земляки» і теж видає однойменну газету.

Оксана Калетнік, потенційний кандидат у депутати в окрузі №16 з центром у Ямполі, видає газету «Батьківська земля», назва якої збігається з назвою очолюваного нею благодійного фонду.

Потенційний кандидат по округу №18 з центром в Іллінцях Руслан Демчак почав видавати газету «Життя Вінниччини», назва та макет якої перегукуються з газетою Вінницької обласної ради «Вінниччина».

Ще раніше почалось розповсюдження газети депутата облради від «Фронту Змін» Сергія Кудлаєнка (округ №11, м. Вінниця) під назвою «Час Змін», яку вкладають у поштові скриньки та роздають на вулицях міста. Для зацікавлення читачів творці таких передвиборчих газет намагаються до інформації про своїх засновників додавати аполітичні публікації – корисні поради, рецепти, цікавинки, календарі городника тощо.

За коментарями звертайтесь:
Наталія Величко
координатор виборчих програм Громадянської Мережі ОПОРА
у Вінницькійобласті
063 628 67 85
Галина Сегеда
прес-секретар
097 705 23 66

Довідково:

Громадське спостереження ОПОРИ – це тип активної діяльності мережі, спрямований на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням через тотальний громадський контроль. Професійний моніторинг всіх етапів виборів здійснює опосередкований вплив на якість кампанії. Шляхом збору та поширення інформації серед цільової аудиторії, формується громадська думка всередині країни та за її межами. В стратегічній перспективі громадське спостереження фокусується на покращення системи виборів та окремих процедур. У 2012 році під час виборів народних депутатів України до ВРУ мережа ОПОРА реалізує масштабну кампанію довготермінового та короткотермінового спостереження, організує статистичний підрахунок голосів щодо результатів голосування за пропорційною складовою виборчої системи на основі репрезентативної вибірки, забезпечить 100% покриття дільниць своїми спостерігачами в окремих одномандатних мажоритарних виборчих округах. У рамках довготермінового спостереження в кожному з 225 округів працюватимуть спостерігачі ОПОРИ, а в день виборів до них приєднається ще 3 500 активістів. Організація використовуватиме новітні засоби поширення інформації щодо результатів спостереження, серед яких інфографіка та інтерактивні карти.


© Громадянська мережа "Опора"
представництво в Вінницькій області
2006-2014
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на opora.vn.ua