Головна Новини та публікаціїВідеоНапрямки роботиПро насКонтакти ОПОРА - центральний сайт
ОПОРА у Facebook ОПОРА у Twitter ОПОРА у Google+ vkontakte ОПОРА у Picasa
Головна » Новини та публікації » На Вінниччині ОПОРА зафіксувала зовнішню рекламу кандидатів у Президенти без вихідних даних

На Вінниччині ОПОРА зафіксувала зовнішню рекламу кандидатів у Президенти без вихідних даних

Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА виявили у Вінниці та районному центрі агітаційні матеріали без вихідних даних на користь Юлії Тимошенко і Руслана Кошулинського.

6 лютого у Вінниці на дошці оголошень на Європейській площі зафіксовано плакат кандидата на пост Президента України Руслана Кошулинського (політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»), на якому відсутні дані про замовника, установу, яка здійснила друк, та про осіб, відповідальних за випуск.

06.02.2019 vinnytsia agitaciia bez vyhidnyh danyh koshukynskyi vinnytsia

Аналогічні плакати зафіксував спостерігач ОПОРИ у місті Калинівка, які розміщені на дверях кількох магазинів по вулиці Незалежності.

06.02.2019 vinnytsia agitaciia bez vyhidnyh danyh koshukynskyi kalynivka 1

06.02.2019 vinnytsia agitaciia bez vyhidnyh danyh koshukynskyi kalynivka

Також у Калинівці по вулиці Незалежності зафіксовано білборд на користь кандидатки у Президенти Юлії Тимошенко(політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина») з написом «Вірю в Україну. Юлія Тимошенко. 2019», на якому відсутні вихідні дані.

06.02.2019 vinnytsia agitaciia bez vyhidnyh danyh tymoshenko kalynivka

Як повідомляла ОПОРА, ЦВК зареєструвала Руслана Кошулинського кандидатом у Президенти 28 січня 2019 року, а Юлія Тимошенко була зареєстрована 25 січня 2019 року.

Розміщення такої агітації може суперечити частині 3 статті 59 Закону України «Про вибори Президента України»: «Друковані матеріали передвиборної агітації повинні містити відомості про установу, що здійснила друк, або вказівку, що друк здійснено з використанням обладнання відповідно кандидата на пост Президента України або партії, яка висунула кандидата на пост Президента України, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск, та замовника відповідних матеріалів».

За коментарями звертайтеся:
Наталія Величко, координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Вінницькій області
тел.: +380636276782
Галина Сегеда, комунікаційниця Громадянської мережі ОПОРА у Вінницькій області
тел.: +38 097 705 23 66
(#вибори; #opora; #опора)

© Громадянська мережа "Опора"
представництво в Вінницькій області
2006-2014
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на opora.vn.ua