Головна Новини та публікаціїВідеоНапрямки роботиПро насКонтакти ОПОРА - центральний сайт
ОПОРА у Facebook ОПОРА у Twitter ОПОРА у Google+ vkontakte ОПОРА у Picasa
Головна » Новини та публікації » Кандидатку у народні депутати «піарять» письменники

Кандидатку у народні депутати «піарять» письменники

За фінансового сприяння кандидата в депутати по виборчому округу №16 (місто Ямпіль, місто Могилів-Подільський, Крижопільський, Могилів-Подільський, Піщанський, Чечельницький та Ямпільський райони) Оксани Калетнік (самовисування) у Могилів-Подільському районі відбулося Всеукраїнське міжнародне літературно мистецьке свято «Русалка Дністрова»У заході взяли участь письменники з Вінницької, Київської, Хмельницької та Чернівецької областей. В перший день свята, 7 вересня, групи письменників та артистів обласної філармонії виступали в навчальних закладах і бібліотеках Могилева-Подільського і сіл району (Серебрія, Озаринці), також виїздили на творчі зустрічі до Молдови (м. Атаки, українська школа в с. Унгри, університет м. Бельци).

Наступного дня в центрі Могилева-Подільського відбулося покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку за участі керівництва райдержадміністрації та райради, голови Національної спілки письменників Віктора Баранова, голови Вінницької обласної письменницької організації Михайла Каменюка, представників влади молдавського міста Бельци, депутата обласної ради від ПР Олексія Гаврилова та кандидата в народні депутати Оксани Калетнік, яка є головою правління благодійного фонду «Батьківська земля».

Під час урочистого підписання угоди про співпрацю між владою Могилів-Подільського району, Спілкою письменників, представниками Молдови, Єврорегіону «Дністер» та БФ «Батьківська земля» голова Вінницької обласної письменницької організації Михайло Каменюк назвав Оксану Калетнік «мамою» свята «Русалка Дністрова». До речі, довіреною особою кандидата Оксани Калетнік є ще один відомий письменник – автор сатиричних романів Олег Чорногуз.

Також було повідомлено, що свято «Русалка Дністрова» має стати щорічним, планується випуск однойменного краєзнавчо-літературного альманаху, співзасновниками якого стануть НСПУ, Інститути Академії наук України, Єврорегіон «Дністер», благодійний фонд «Батьківська земля» та представники влади України і Молдови. Передбачається також відкриття пам’ятника Русалці Дністровій і заснування щорічної премії для письменників, митців і краєзнавців.

В газеті Могилів-Подільської районної ради «Слово Придністров’я» за 7 вересня у статтю, що анонсує цей захід, названо «Щирий поклик батьківської землі», у ній висловлюється вдячність «…насамперед, благодійному фонду «Батьківська земля» та її засновнику, нашій землячці Оксані Калетник за матеріальну підтримку свята…»


Галина Сегеда
прес-секретар Громадянської Мережі ОПОРА
у Вінницькій області
097 705 23 66

За коментарями звертайтесь:
Наталія Величко
координатор виборчих програм Громадянської Мережі ОПОРА
у Вінницькій області
063 628 67 85

Довідково:

Громадське спостереження ОПОРИ – це тип активної діяльності мережі, спрямований на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням через тотальний громадський контроль. Професійний моніторинг всіх етапів виборів здійснює опосередкований вплив на якість кампанії. Шляхом збору та поширення інформації серед цільової аудиторії, формується громадська думка всередині країни та за її межами. В стратегічній перспективі громадське спостереження фокусується на покращення системи виборів та окремих процедур. У 2012 році під час виборів народних депутатів України до ВРУ мережа ОПОРА реалізує масштабну кампанію довготермінового та короткотермінового спостереження, організує статистичний підрахунок голосів щодо результатів голосування за пропорційною складовою виборчої системи на основі репрезентативної вибірки, забезпечить 100% покриття дільниць своїми спостерігачами в окремих одномандатних мажоритарних виборчих округах. У рамках довготермінового спостереження в кожному з 225 округів працюватимуть спостерігачі ОПОРИ, а в день виборів до них приєднається ще 3 500 активістів. Організація використовуватиме новітні засоби поширення інформації щодо результатів спостереження, серед яких інфографіка та інтерактивні карти.


© Громадянська мережа "Опора"
представництво в Вінницькій області
2006-2014
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на opora.vn.ua