Головна Новини та публікаціїВідеоНапрямки роботиПро насКонтакти ОПОРА - центральний сайт
ОПОРА у Facebook ОПОРА у Twitter ОПОРА у Google+ vkontakte ОПОРА у Picasa
Головна » Новини та публікації » Дім Ремесла

Дім Ремесла

Проект Дім Ремесла розпочато 15 жовтня 2009 року в Северинівці. Його метою є збереження пам'яті про народну культуру, ознайомлення з історією народного ремесла. Учасниками проекту є учні Северинівської школи, а також жителі села. Завдяки такому об'єднанню, учасники матимуть можливість обмінюватись досвідом,культивувати національний спадок. Заняття складаються з блоку майстерень, присвячених визначеним традиційним професіям. Кожна зустріч є триденним заняттям, складається з теоретичної частини і практичної .

Перша зустріч була присвячена традиціям Поділля (15 жовтня 2009), потім заняття, присвячені плетінню з верби (22-24 жовтня 2009). Наступна зустріч по майстерні з вишивки (26-28 листопада 2009), а також заняття з виготовлення виробів біжутерії (3-5 грудня 2009). Кожні заняття проводять фахівці з даної області, які ознайомлюють учасників з теоретичними і практичними аспектами даного ремесла. Учасники одержують комплекти матеріалів, їх використовують на практиці. Після завершення кожної зустрічі учасники мають самостійно виконаний продукт - кошик, серветку сережки. Те, що учасники проекту самі виконуватимуть роботи, переконує їх цінувати вартість ремесла. Вони відчувають, що є митцями і творцями.

Проект не тільки сприяє культивуванню пам'яті про традицію, але запевняє також інтеграцію локальної громадськості, підвищує якість комунікації, сприяє порозумінню між представниками різних поколінь.


© Громадянська мережа "Опора"
представництво в Вінницькій області
2006-2014
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на opora.vn.ua